לקחת הלוואה למימון טיול

מעוניינים לשבור קצת את השגרה היום יומית ולצאת לטיול של החיים שלכם, אך חסרים לכם כמה שקלים להגשמת החלום? אז נכון, ממבט ראשון הוצאות כספיות נראות לנו מיותרות כשמדובר בטיול, בעוד עדיין לא חסכנו כסף לרכישת רכב או דירה. מצד שני, אנו חיים רק פעם אחת, עובדים קשה כדי להרוויח כסף, ולכן מגיע לנו להתפנק, לצאת לטיול מעניין ומאתגר ולהכיר מקומות שמעולם לא היינו בהם. גם אם אין כסף לטיול כרגע, העניין לא צריך להוות מכשול מבחינתכם. ניתן לקחת הלוואה משתלמת לטיולים ולהחזיר אותה בהמשך.

איך אפשר לקבל הלוואה לטיול

 

כדי לקבל הלוואה לטיול הנכסף בחו"ל אפשר לעשות זאת בדרכים רבות. אלה כמה מבין הדרכים הנפוצות:

  • הלוואה מהבנק – אם הבנקאי נמצא בקשר טוב עם הלקוח שלו ומכיר היטב את מצבו הכלכלי, יכול הלקוח לפנות אליו לקבלת הלוואה לטיסה לחו"ל. הבנקאי יוכל להציע את ההלוואה המשתלמת והנוחה ביותר להחזרה.
  • הלוואה מבנק מתחרה – רבים מהססים להשתמש באפשרות של לקיחת הלוואה מבנק שכספם אינו מוחזק שם, משום שלא מכירים אותם שם. מצד שני, ניתן להשיג הלוואה עם תנאים טובים מבנק מתחרה ולעקוב אחרי הלוואות שונות ומשתלמות שמציעים הבנקים מפעם בפעם.
  • הלוואה דרך חברת האשראי – אם גיליתם שאינכם יכולים עוד לקבל הלוואות מהבנק, תוכלו לבקש הלוואה מחברת האשראי. על פי רוב, אין הגבלה בסכום שניתן לקבל מהלוואה דרך כרטיס אשראי.
  • הלוואה דרך חסכונות – ניתן לקבל הלוואה דרך קופת הגמל, קרן הפנסיה או קרן ההשתלמות. מומלץ להתעניין בכך, משום שלעתים מוצעים תנאים טובים להלוואה.
  • חברת מימון – ניתן לפנות לחברות פרטיות שעוסקות בהלוואות ומימון למטרות שונות. פתרון זה מתאים במיוחד ללקוח שהבנק לא מאפשר לו לקחת הלוואה.
  • הלוואות חברתיות – ניתן לפנות לחברות שעוסקות בהלוואות חברתיות כמו בלנדר. הלוואות מסוג זה מבוצעות בין שני אנשים אשר על פי רוב אינם מכירים זה את זה. הקשר בין הלווה למלווה נוצר בעזרת חברות העוסקות בתחום זה. היתרון בסוג הלוואה זה הוא שאפשר לקבל הלוואה באופן מידי. כך שאם כבר הזמנתם כרטיסים לארצות הברית, הלוואה זו יכולה להתאים לכם.

אילו טיולים מצדיקים לקיחת הלוואה

למעשה, כל טיול, שהרי גם לכם מגיע לנפוש אחרי תקופה ארוכה של עבודה ומאמץ. עם זאת, ישנם אירועים מיוחדים שבמסגרתם נוטים האנשים לקחת הלוואות לטיולים בחו"ל יותר מאחרים. לדוגמה, זוג שהתחתן רק עכשיו ומעוניין לציין לירח דבש. גם אם מדובר בשבוע מהנה בחו"ל ולא בחודש שלם, לזוג הצעיר עדיין אין את הכסף הדרוש לכל ההוצאות של הטיול. מצד שני, רוצים בני הזוג לבלות זמן איכות ולציין את דרכם החדשה והמשותפת באמצעות טיול רומנטי בחו"ל שלא ישכח לעולם.